CSI: ko$iaczek

Comments
32
random dickhead
Skil uciekl i nie chce wrocic
3hs? only luck!
JakisTAG3hs only LuCK!
ko$iaczeknewcfgbydymus:*

omg
No kosa widac ze grasz z mufasa XDDDDDDDDD
oj Kosa kosa ;DDDDD Nie ladnie
/vid_restart bug
zaba ty ryj trzymaj :D lepiej haxie : /
Spierdalaj na drzewo
Parent
:D widac inteligencja na poziomie szkoly podstawowej zapewne w do ktorej obecnie uczeszczasz : -)
widac replay skill na poziomie podstawowki
Parent
Played against him a couple of days ago, he sucked :/ silly polaks
playing ET again? : )
Parent
Started playing again in December when a few Portugal friends decided to come back, so we made a team. :]
Parent
Nice : ] I haven't played any ET match in the last 2-3 weeks, I'm kinda bored of ET, but playing Quake Live from time to time.
Parent
zalosny jestes eot. nie bede tracil time dla debila
Alias 3hsonlyluck!
Violation Info MD5Tool Mismatch: palehook.ini

8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jebie mnie i jebac jebanych fejkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na 5 slów (nie licze 'i) 3 razy 'jebac' w roznych przypadkach, gratuluje :DDDDD
Parent
fejkow taaaaaaaaa pls co ? widac jak chuj kazdy ci powie :x) zaczales bic po 2 dniach w chuj : -) placi sie za bledy
uhsuahs kosa " ja nie mam haxa :X"
gosciu jestes zalosny, kiedy pytalem sie ciebie o skill mówiles ze jestes med :DDDD a kurwa grales gorzej od low+ czyli ode mnie. Darles jape na wiekszosc ludzi na vencie, whinowales na swoich i na opponentów, po czym jak cie bili zrobiles ego. A teraz bust i KURWA ENJOY !!
ciag kiche lewy plebanie !! z haxem czy bez i tak Cie jechalem wiec japa lowbobie!!..i tak bede grac i tak ! i czy sie to komus to podoba czy nie mnie to pierdoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciekawe kiedy mnie jechałeś :D i get opcja reply
Parent
hehe mozemy sie sprawdzic jak chcesz ! i tak wiesz ze w pizde bedzie i tak wiec po co kozaczysz lewy!
Parent
nie to ze kozacze, widac mnie nie rozumiesz. bo po prostu jestes tepy :)
mam na mysli to, ze strasznie sie plules do ludzi z ktorymi grales, taki typowy whine, a grales gorzej odemnie. i zawsze jak mixowalismy miales mniejszy dmg ode mnie wiec przestan pieprzyc. i nie bylbym taki pewien czy bym dostal. nie mowie ze jestem mega uber hight tylko po prostu jestes lama bo whinujesz a jestes low z plusem max :)
Parent
=D chyba na pubach :D
nie koniecznie symbus :*:*
heheh pbbans ale to nie moj GUID 380ad16125abbbc8b8199472c8a1fb70 :) nice nice!!
^^ n1 kosa xd
Back to top