dbC looking for

need skilled team 5on5

about me:

+21
skilled
avi for lan


about you:

skilled
no whiners

msg me

at irc @ #Fallen.One q/ dbC

cyaa
Comments
25
gl banned by game-violations
skilled :P szkoda ze masz bana na gv
gl banned by game-violations
gl

good player nice guy take him
szkoda ze wszyscy pierdoliicie to samo
:D prawde mowimy
zebys sie nie posral
Parent
nie wiem, nie pamietam, samo sie sciagnelo
thought you have forgot something ;)

Quoteedit: i am banned on games-violations
mhmm, who cares practicly about his ban... he will just delete etkey from etmain folder... and lets play again! and "I'm skilled".

This is why I'm changing platform :D U wanna join me and my mates ?
Parent
i dont wanna delete etkey cause i am skilled kkthx
Parent
yhy, tak jak mowisz
Parent
Dziewczyno ogarnij sie, moze sie bawil kiedys haxem czy cos ale wiadomo ze nie gra na tym. Pozatym znam go z lana, i to naprawde porzadny i fajny chlopak. A ty zamiast sie "przerzucac na inna platforme'' wyjdz na dwor


gl a pozatym get angielski troche, bo kto wanna join you ;=D


edit: Im gnajda
Parent
Chlopcze, hax zawsze bedzie JEBANYM haxem. Fajnie i ciesze sie z Twoich znajomosci. W ogole byles na lanie ? bo ja slyszalam ze na lany jezdza tylko chlopaki ktorzy dziewczyn nie maja? A i wyjde na dwor jak sie ociepli :)
A co do mojego angielskiego to nie mam zastrzezen. Kto chcial zrozumiec ten zrozumial... specjalnie dla Ciebie od teraz bede pisac po angielsku i z jak najbardziej poprawna forma.

"Im gnajda" znajdz blad....
Parent
Po 1 chlopcze mow do swojego rocznika, po 2 nie zrozumialas sarcasmu, po 3 ja gram w te gre 6,5 roku od samego poczatku bez paru miesiecy i tez sie troche bawilem haxami, to nie znaczy ze caly czas gram na tym syfie, po 4 troche szacunku dla ludzi bo widze ze ci sie w glowie popierdolilo od nolajfowania, a po 5 bylem na lanie. A teraz idz na dwor bo ladne slonce swieci, hf
Parent
1. no tak jestes az rok ode mnie starszy - dziadziusiu
2. no nie zrozumialam
3. wyjdz na dwor ? albo zajmij sie robota skoro juz pracujesz :) (czy ty czasem nie jestes zbanowany do konca zycia :D ? ...)
4. w glowach sie popierdolilo ale nie mi, poczytaj swoje komentarze :D
5. ciesze sie twoim szczesciem :D

http://www.youtube.com/watch?v=2Vi8Dh0lij8

GL & HF

Peace !
Parent
ogarnij dupe serio
Parent
a tak na serio to co sie do mnie tak przyjebales ?
Parent
Dlatego ze psizesz bzdury na dbC, krecisz flame . Ja go znam z lana i nie powinnas w taki sposob sie odnosic do niego. A slowa Hax to zawsze jebany hax zostaw dla siebie. Przyjedz na lana i napij sie z nami piwa zamiast pieprzyc, poznasz go i dopiero oceniaj.
Parent
zostaw gowno w spokoju bo to tempe i nie dojrzale widac, troche pozna zycia bedzie moglo gadac

btw heej :)
Parent
:D czyli zeby poznac zycie trzeba odpalic haxa tak?
Parent
gl dbC mate :)
gl dbc, very skilled and nice guy ;)
Back to top