cheater: SprAjT (blutSTURZ)

image: pl SprajT


cb account
esl account
cf account Sprajt
cf account sprAjtoslawny

etproguid on CB/ESL

LAST SEEN: Jul 27, 2009 at 6:29 am (pbbans) or 2009-09-05 20:24 (yae) ban is not expired yet ( 1 year rule )



just look screen:
image: sprajt

pbguid on GV/PBBANS

GV


Log Entry:
012 87-238-173-116-27970.log [09.06.2009 00:26:05] ->PBSV: VIOLATION (MD5TOOL) #9002: ^7FRAG^eArtur^7MACHINE (slot #10) MD5Tool Mismatch: paleHook.ini (len=2048) [fc17d233fd9a06e380cbcdef2d7f5478(VALID:96) 87.205.140.49:27960]

paleHook user, eh please ban him : -[ Killerboy

old my topic:
http://www.crossfire.nu/?x=forum&mode=item&id=26182 (nobody punish him)




UPDATE:


Note Suspended from playing until 09-09-2010 09:57:04

Killerboy : "done banned him"

Killerboy thx m8;]


sprajT:

image: fwp06f
Comments
120
who cares
wystarczy zagrac przeciwko niemu i juz widac ze na haxach gra cwelje
SprAjT blutSTURZ Enemy Territory

obvious :<
wont be surprised if this palehooker wins the next EC

it happened before
An error has occured:
» You do not have permission to edit this topic.
pb still works? :O
knew it, he were aiming so hard :X
yes... but in your old topic i gave proofs about it (screenshot) witch shows it was FAIL! cause of I made new document txt as PaleHooK.ini (I wanted to see maybe pb kick me?) and it kicked me.
najglupsza wymowka jaka slyszalem
Parent
klupnij sie w leb, dalem nawet screena w tamtym topicu. oO
Parent
ale bardzo marde posuniecie by 'sprawdzic' czy zadziala.
Parent
tak samo kiedys mialem ;). Nazwij sobie swoj config etBot.cfg i zobaczymy po ilu wylecisz ( daje 10 minut ) :)
Parent
swietny pomysl, musze sprobowac
Parent
Sam "klupnij sie w leb" jezeli myslisz, ze ktos Ci w to uwierzy.

Juz Ci oddali telefon?
Parent
zobacz sobie screena ktory dalem nizej, jesli to zrobisz to zamknij pysk thx. ;*
Parent
Sam "zamknij pysk" jezeli myslisz, ze ktos Ci w to uwierzy. Ale przeciez tego nie zrobisz...

A ze wzgledu na bana, kiedy zamierzasz zalozyc nowe konto pod fejkiem? Bo chyba nie stwierdzisz, ze spokojnie go odczekasz?

http://www.crossfire.nu/?x=forum&mode=item&id=32627#comment956901
ET Cie znudzlo, wiec sprawdzales z ciekawosci, bo w razie kicka przez pb po prostu bys rzucil gre? Chyba jednak nie, skoro do tej pory w nia tyrasz. A wiec zalozyl bys nowe konto tak jak i teraz zapewne zrobisz.

Juz Ci oddali telefon?
Parent
widac jak jestes super elo ogarniety, jak dostalem bana w 07 to jakos potrafilem sie oderwac na te pol roku od gry i na nowo sie wkrecic. Teraz mialbym to w dupie jezeli na prawde bym haxowal, a tak to sie tym wkurwiam bo mam bana tak naprawde za nic.
Parent
Sam jestes "super elo ogarniety" jezeli myslisz, ze ktos Ci w to uwierzy.

"kazdego innego kopie za PaleHooK.ini, ale ciekawe czy mnie kopnie" - musisz byc w chuj ogarniety.

http://www.crossfire.nu/?x=forum&mode=item&id=32627#comment957116
Plik utworzony PO wpadnieciu. A moze powiesz, ze edytowales go pozniej dodajac spacje albo losowy tekst w celu sprawdzenia (z ciekawosci) czy wtedy rowniez Cie pb kopnie? W sumie mogles edytowac oryginalny plik od pale, ale na jedno wychodzi.

Juz Ci oddali telefon?
Parent
specjalnie utworzylem ten plik bo od zawsze chcialem sprawdzic czy dostane kicka za takie cos, a ze chcialem sie przenies na wolfa2, to bylo mi to nawet na reke, a wiec zrobilem ten plik wszedlem na server z pb (cybergames) po kilku sekundach/minutach nvm dostalem kcka, szybko zrobilem screena zeby jak cos miec sie czym bronic przed krzykarzami takimi jak Ty!.
A wiec zrobilem screena i kilka godzin pozniej ukazal sie post o moim pb kicku. A wiec wkleilem screena, i przez 10 miesiecy od tamtego momentu byl spokoj, teraz nagle michatowi cos sie przypomnialo i dziwnym trafem dostalem bana w CB. Mam wyjebane na to co odpiszesz, bo pewnie znow przytoczysz slowa "oddali Ci juz telefon?". To jest moje wytlumaczenie, wierzysz czy nie to juz tylko Twoja sprawa, ja mam na to wyjebane. Elo. Swoja droga wolf2 okazal sie wielkim niewypalem.!
Parent
Masz tak bardzo na to wszystko wyjebane, ze nawet nie czytasz co pisze? Czy jestes az tak glupi, ze nie rozumiesz? A moze wlasnie rozumiesz i z tego powodu stosujesz takie zalosne uniki? No to teraz jak dla zupelnego retarda: zawartosc pliku przedstawionego na screenie pochodzi z 27 wrzesnia, a na banie widnieje data 6 wrzesnia. Plik powinien zostac utworzony przed zbanowaniem, a nie po.

"A wiec zrobilem screena i kilka godzin pozniej ukazal sie post o moim pb kicku."
Skoro plik pochodzil z 27 wrzesnia, to i screen musial byc conajmniej z tego dnia. Post pojawil sie po kilku godzinach? On sie pojawil w drugiej polowe pazdziernika, czyli ponad miesiac po banie. "kilka godzin" powiadasz?

Juz Ci oddali telefon?
Parent
Zaraz przyjmie taktyke vili, czyli podawane przez niego screeny nie byly jego! To jego kumpel je przerobil, wyslal mu z powrotem i dopiero wtedy zapodal na xfire! Jego oryginalny screen pochodzi z 6 wrzesnia! Poprzedni topic rosfora rowniez zostal podrobiony (zapewne przez adminow xfire), bo oryginalny byl utworzony 6 wrzesnia!

Ale ten nasz sprajtusik jest pokrzywdzony przez internetowy los :/. Calkowicie niewinny, a wszyscy sie na niego uwzieli i to zupelnie bezpodstawnie...
Parent
2-3 dni temu mi wmawial ze nic niema bo gral w pstarz a tam haxow nie biora! ;DDDD
Parent
Moze by go nie wzieli gdyby wiedzieli, ze jest jednym z nich? A moze wiedzieli i wzieli bo lubia czituszkow? ;D A kto tam gra w ogole? :P
Parent
niemam pojecia
Parent
2-3 dni temu, a zobacz kiedy jest wpis na pb bans: prawie 10miesiecy temu.
Parent
naprawde masz idiote w sobie, zobacz last screen: 27 wrzesien zobacz date screena ktory ja daem: 27 wrzesien.
Parent
maslo maslane
Parent
sprAjtoslawny removed you as a buddy! nie zniose tego!
Parent
No kurde koniec swiata.
Parent
ja tam wyjebalem wszystkich ;-D;-D
Parent
W ogole wiesz o co chodzi z "last seen" i jak to sie ma do Twojego busta? I gdzie w ogole widzisz "last seen: 27 wrzesien" ?
Jestes takim idiota ze nie jestem pewien czy zdajesz sobie sprawe jak bardzo sie pograzasz z kazdym tak debilnym postem.
Parent
zamknij juz ryj, nie chce mi sie z Toba polenizowac, mam wazniejsze rzeczy do roboty. Najlepiej to zajmij sie soba, a dogryzac to mozesz komus innemu, pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.
Parent
Do tej pory wymyslales bajki na poczekaniu. Chyba nie powiesz, ze pomysly Ci sie skonczyly? Jezeli potrzebujesz czasu na ulozenie nowej historii, prosze bardzo. Bedziemy sie bawic dalej jak juz zlapiesz troche weny :).
Parent
Note Suspended from playing until 09-09-2010 09:57:04

Killerboy : "done banned him"

;xD

sprajT:

image: fwp06f
Parent
Even if you're speaking the truth, just for being so dumb you should get banned
Parent
QuoteI made new document txt as PaleHooK.ini (I wanted to see maybe pb kick me?) and it kicked me.

made me lol
Parent
so you want to see if pb kicks you? and if yes you dont care about a ban ye?

oh pls never heard a excuse like this... gtfo
Parent
+ fucking 69
Parent
lol he pwn Villa with this excuses;D
Parent
jebal cie pies !!!!!!!!!!!!!!
Parent
o nie koleog jebac to sobie mozesz Ty psa!
Parent
dobra will try !!! thx for tip
Parent
hahaha wouw, wouw :D
Parent
Lol, nice one :ppppp
Parent
zadna nowosc
Poland sprajt med+ "ja gram od 2004 wiec jestem med+"
aha, a co ma to do mojego skilla? jakbys nie zauwazyl to od kilku lat gram ciagle na tym samym poziomie.
Parent
no wlasnie i to jest dziwne -,- az do teraz ^^ haah
Parent
az do teraz? nie wiem co masz na my&#347;li.
Parent
yes... but in your old topic i gave proofs about it (screenshot) witch shows it was FAIL! cause of I made new document txt as PaleHooK.ini (I wanted to see maybe pb kick me?) and it kicked me.
ye looks like its pokemon :D
Parent
pokemon cards were shit , the games for the gameboy were awesome :D
Parent
my last game for gameboy was donkey kong ("3D"), but its because im an old man :<
Parent
try to get a gameboy colour and buy some pokemongames , i tell you its awesome!
Parent
maybe theres a java-version for my mobile ;D
Parent
oh ^.^ gj!
Was shit anyway
bedzie miec wiecej czasu na laski z centrum handlowych
Poland + blutsturz
ladnie :DDDD
he must've gotten fed up with being low the whole time :(
at least now he can enjoy his real life!
oh well polak + already busted
"bSturz dont talk to me ololololol"
afaik he didn't play against you
Parent
ok, and what's new here?

and btw you could even ask while using my awesome pic :O

E: just wondering why it took that long time
no shit lol
played against him 2 days ago
Was rly shit on 1st map and magical on 2nd one
BB magician
paleHook.ini jawol
I wanted to see maybe pb kick me?
I already played against him,he is obvious...
image: beztytuurb

Quote cause of I made new document txt as Killerboy.ini (I wanted to see maybe pb kick me?) and it kicked me.
Parent
image: 140fztu

share that file, unmodified :-D
Parent
sherlock !
Parent
Poland : FUCKIN EXPECTED !!!
To ten o modelek i Armaniego?
To ten od "sorry chlopaki ale ukradli mi telefon i nie moge pojechac na tego lana ktory sie jutro odbedzie"
Parent
You can check it:

make new document like paleHook save as all files .ini
join on PB server and wait few seconds :) HF!
I trust u so i don't wanna check :D
Parent
ty naprawde jestes glupi - idz sie pierdolnij patelnia bo i tak nic ci nie pomoze !!!!
Parent
nazywac kogos glupim przez internet, naprawde gratulacje.. ze ile Ty masz lat? 34? sorry ale nie wierze..
Parent
no wiesz ja wiem ze przez neta kazdy moze zgrywac kazdego -- a ja ciebie nazywal glupkiem bo albo nim jestes twierdzac po twoich wypowiedziach tutaj albo takiego zgrywasz !!!

i tak mam 34 lata !!!
Parent
blutsturz still exist?
polish and hax? no way!
Played for blackops (jaymod fun clan) sucked really hard, played some wars with us nothing wrong just a medic that doesn't know what to do..

Awesome skillboost I guess, I guess cybergames?

Bye spraiijt!
sprajt !
wieze ze jestes czysty !
Failzor !
Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha Ha ha ha ha ha ha ha
teraz ty jestes pragnienie
=DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Parent
Back to top