paramonov avi

I am searching clan.

sth about me:
med+
brained
whiner
speaking polish
huge ego

sth about u
skill around my
brained
pref whiners
speaking polish

pm me here or /q paramonov at irc
Comments
33
med+ and polish.........hmmmmmmmmmmmmmmmmm
weak acc

gl though ^.^
Member For: 2 months and 14 days
med+

ok.
med+ do tego nakurwia na nsie
you want to say mad+ right ???
med+ xD haha
Kieras a ty to kto postrach krów w oborze ?
ta :D ty a moze mi powiedz ze paramonov to med+ gdzie symb jest lepszy a oglasza sie med/- -.-
Nie wiem kto to jakis symb, aczkolwiek paramanov przegral z mna troche i radzi sobie z med+ zalezy kogo tearz bnazwac bo dzis med+ i high to max med, sztrelac to raczej umie, wiec med+ jak najbardziej.
Parent
hehe genialna wypowiedz xD radzi sobie z med+ sory ja tez jakos sobie radze a nie uwazam sie za med+
ludzie dziwnie sie oceniaja a wnioskujac paramonov w zyciu nie widzial med+ xD dzis gralem przeciw med/+ i jakos na luzie ich trzymalismy a nie uwazam sie za med/+ wiec prmonov nie oceniaj swojego skilla na podstawie mixow :D
Parent
Kieras, mozesz teraz sobie postawic pucharek na szafce, za raczenie sobie z med/+. A ja sprobuje zaglebic sie mocniej w poszukiwania med+, moze kiedys uda mi sie znalezc ten legendarny, dla nikogo nie osiagalny skill. rotfl. myslalem, ze zamykajac z chlopakami krp na fladze jestem chociaz med, okazuje sie co innego :/
a jak zbilem wczoraj na supply KRP 5o5 to jaki mam skill??
nie wiedzialem ze skill ocenia sie po jednym dobrym mixie :D lol

Ej paramonov powiem ci jakie mixy dobre wygralem a ty wycenisz mi skilla ok ?? xD
a z kim trzeba wygrac zeby byc med+??
Ja wczoraj ogladalem wojne queens vs dignitas, i stwierdzam ze jestem med+/high
Parent
hehe ja tez ogladam duzo meczy na gtv xD
czy to znaczy ze jestem dobry :D??
Parent
a ogladales queens?
Parent
aaa to masz med+
ja ogladalem to mam wiekszy
Parent
ale ty jestes jebniety xD co tam grubciu tyrasz ten boks ?:D
Parent
Chlopie, to nie byl mix, jak gralem z krp, aczkolwiek nie ma co sie szczycic, ot tak przyklad przyszedl mi do glowy. Gdybym zamykal ich mixem to bym sie zastanowil co oni graja, ale widac nic nie reprezentuja teraz, skoro Ty biles ich wczoraj mixem. Calkiem mozliwe, bo po dobrym poczatku ostatnio non stop w dupe dostawali. Kolejny pucharek do twojej kolekcji.

Widac rowniez po twojej ostatniej wypowiedzi, ze nie do konca umiesz czytac ze zrozumieniem, chociaz skladanie literek do kupy i robienie z siebie idioty opanowales do perfekcji. Chyba ze celowo twoj ostatni komentarz jest oderwany od kontekstu wczesniejszych wypowiedzi, aby poruszyc nowy watek nt. wyznaczania skilla. Jezeli tak, prosze podaj kryteria obowiazujace przy ocenie oraz liczbe punktow za kazdy z nich.

Btw. Kieras, i tak nie pojde do Ciebie do klanu, mimo ze mialbys znowu whinowac mi na gadu przez 4 miesiace ;)
Robienie z siebie idioty raczej ty opanowales do perfekcji oglaszajac sie med+ ... po drugie dzieciaczku czy kiedys ci spamowalem na gg jak nie chciales do mnie do klanu dolaczyc ??
Z tego co sobie przypominam zapytalem cie czy chcesz do klanu i to wszystko. Widze ze poza robieniem z siebie idioty jestes tez niezlym poeta :D Pisz bajeczki dalej i szukaj klanu med+/high :D
Parent
Mistrzu co to w ogole jest KRP :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dignitas ;D? z Olba hahah kuwra ludzie nie rozmieszajcie ten sceny bo te klabny maja tyle wspolengo z high i name co repreznetacja Polski z Niemiecką czyli przepaść (piłka nozna).
Dodam ze ludzi nie ocenia sie po jednym meczu wiec nie wiem o co wy sie kłocice skoro powiedizel ze dobrze gra to tak jest i oceniam go po 1 meczu, wiec przestance pisac te zalosne głupoty, bo szkoda słow.
Po1.
To nie jest kłótnia tylko dyskusja xD

Po2.
Sam w niej uczestniczysz -.-
Parent
Kieras, koncze dyskuscje bo nic nie wprowadza do tematu. PS. Jestem od Ciebie starszy =) PS2. Moze masz cos takiego jak archiwum gg. Poczytaj sobie wiadomosci wyslane do mnie 12.10.2010, 17.01.2011, 12.04.2011, 27.05.2011 oraz przypomnij sobie wiele wiadomosci wyslanych do mnie na ircu. Pozdro
mam archiwum gg i nie widzialem zebym ci spamowal 4 miesiace :) widze tylko pojedyncze wiadomosci w ktorych nie whinuje tylko brechtam z ciebie :D
Parent
Back to top