warping & fps problems

hi guys, so i've got a strange problem which i cannot solve. When i turn on ET everything goes ok to the moment of making a profile. I have huge warps there, it looks like i've
less than 1 fps and i can't do anything, tried to paste into etmain my friends profile folder but still et runs this new profile manager :S i can't run normally and also through the slac so its not slac prob.


http://www.amishrakefight.org/gfy/


sry for eng
thx!
Comments
15
jestes po formacie? jak tak, to czy zainstalowales wszystkie stery poprawnie (plyta glowna, karta grafiki etc), ja mialem spadki fpsow przez zle stery od karty graficznej i przez brak zaisntalowanych sterownikow do plyty glownej

jak nie formatowales kompa, to nie odpalaj et przez etmaina, tylko etpro +set fs_game etpro

u mnie jakis czas temu et nie chcialo dzialac na innym configu niz ten, ktory uzywalem, dziwne swoja droga

zmien nazwe swojego configu na autoexec.cfg (ale to chyba jest dla Ciebie jasne) wrzuc go do etmaina i etpro i sproboj, moze to cos da

sprawdz czy nie masz zadnych wiursow, trojanow i innych gowien na kompie, przeskanuj rejestr

moze cos pomoze
nie po formacie, wirusow chyba nie mam jakos duzo bo avast nic nie krzyczy a autoexec raczej nic nie da bo i tak bede musial zrobic profil :x
Parent
no to zrob format :D
Parent
nie da rady, firmowy komp za duzo papierow etc
Parent
a wczesniej wszystko bylo ok?
Parent
nie wiem bo na tym nie gralem
Parent
why you making a profile?

just exec cfg
but im runnin this et first time, so i must create a profile
Parent
nie musisz, jesli startujesz z etpro (komende podalem w pierwszym poscie) - jesli dobrze pamietam i masz wrzucony autoexec.cfg w folderze etpro + zawsze mozesz wcisnac tylde i laczyc sie przeciez bez profilu

btw jak pierwszy raz, to zainstaluj samodzielnie wszystkie stery
Parent
new folder "profiles" .. copy&paste config and rename "etconfig"
Parent
reinstall
wyczysc kompa z kurzu :) zbyt duza temperatura wplywa na fps
to nei chodzi o fps'y bo przeciez jakbym mial 15 fps to bym cos zrobil tylko jest taki freeze ze myszka sie ruszy po 20 sekundach dopiero jak nia rusze, a jak po jakims czasie wpisze komende /quit to tyle trzeba czekac ze resetuje kompa :
Parent
I am a troll and clicked on your link, this is what I thought about it:
image: koma-comic-strip-the-general-attitude-of-all-cats-everywhere
Back to top