Coach & w1lko avi

hello we are looking for skilled (not like fanatic) 3rd Europe/Poland (pref. pl)

lu: w1lko & Coach
Comments
48
gl skilled
gl skilled
spoko ziom :) Twoj poziom wkoncu
Parent
chyba sie zapedziles troche z tym ziomem C:
Parent
ty jestes najwyzej wiesniakiem
Parent
wlosy na zel postaw przed offi
Parent
tak myslalem ze szukasz czegos na google bo sam niczego nie wymyslisz
Parent
dobra idz tam lepiej pokobzac toske w kakauko przez skajpa a nie mi tu zasmiecasz gejmingowa skrzynke pocztowa w1lczurze
Parent
looooo kurwa mocne hahaha : D
Parent
ok leszczu, za nas przynajmniej koledzy nie musza grac :) p.s. zwolaj swoja bande skillzorow tutaj na flame
Parent
hehe zabawnisiu coach tam dobrze ogarnal postaw wloski na zel pokremuj buzke i idz lizac dupe kolezka cu ;)
Parent
w koncu odpisales odpowiedniej osobie zamiast mi spamowac fanboju, hahaha ciota
Parent
ja twoim fanbojem?czasy sie nie zmienily placuszku dalej jestes jebanym zamiataczem pracujesz miotla do tego sie tylko nadajesz uwazaj zeby Ci sie wlosy nie zakurzyly :)
Parent
hehe zabawnisiu coach tam dobrze ogarnal postaw wloski na zel pokremuj buzke i idz lizac dupe kolezka cu ;)
Parent
fanboja chyba nigdy nie bedziesz miec, graj cos najpierw pozniej gadaj ... koniec tematu jak dla mnie
Parent
mozna powiedziec, ze mam juz co najmniej dwoch. ciam
Parent
co najwyzej to ty jestes naszym fajbojem bo sie wypowiadasz pod naszym ogloszeniem ;)
Parent
na lanie wyjasnicie sobie :D po co tworzyc nie potrzebny flejm : - )
Parent
na bank jakis 15letni wilko pojedzie na lana :XDD
Parent
e tam ja tam zazwyczaj nie gram w gierki jak mam wloski na zelik postawione, gdyz sie pozaginaja pod naporem sluchawek ;)
Parent
ja mam dluzsze, wiec jak zakladam sluchawki to sie nie plaszcza :> ale ogolnie zelik dobra sprawa ale bardziej polecam gume do wlosow niz zelik pozdro
Parent
gl @ @ :XD
kto to coach ze sie okresla jako skilled;D?

w1lko to pamietam jak low+ tyral na killnecie
te skilled co jest teraz to daruj, a Ty kto ?
Parent
maly szary czlowiek
Parent
daGGer, raz zajebal pucha 4 EC skilli z kreaturen i to w czasach jak EC bylo med+
Parent
ty rozjebales cala scene ET tym ze masz nie ogolne pachy
Parent
me > dagger
Parent
: DDD toz to spore osiagniecie puszka na |K| to bylo od zawsze moim marzeniem. Ah, co do killneta kiedy to bylo : D. Widac rzeczywistosc nie pasuje do Ciebie daGGerze :D
Parent
GL !!! :D
GL COUCH
GL COUCH
gl coachm8 w1lkom8
good luck w1lko
jest w1lko jest zabawa gl c04ch :)
coach, you're shit and unbrained tbh :p

gl w1lko :)
gl, i'm avi!
avi
gl w1lko
i can dance in 3on3's like the devil
Back to top