Comments
77
omg coach
Poland

Haxpected
tak to jest jak debile przegladaja wszystkie ssy ludzi co ich bija
jebac konfidentow
giiiiiiiin pervert cwelu jebany
akurat zauwazylem tutaj : http://tz-ac.com/topic.php?id=522 :XDDDDDDDDDDDDD
Parent
co nie zmienia faktu ze jestes jebanym pierdolonym konfidentem
wypierdalaj
Parent
e-koledzy ftw
Parent
zAba co nie zmienia faktu ze jestes jebanym pierdolonym dzieckiem
wypierdalaj
Parent
odezwal sie jebany e-kozaczek
ledwo zes wyrosl z ziemi i juz podskakujesz
Parent
fajne masz zycie :D glupie dzieciatko :D najbardziej to ty chyba tu kozaczysz na calym CF.. a na ulicy bys nawet tego twojego pryszczatego ryja nie odezwal! "Wiec japa KONIU" i zryj gruz.
Parent
przywlaszczasz sobie czyjas spostrzegawczosc, nie trudno jak 6/10 w ta gra zyje i przeglada Ci wszystkie screeny, do tego pelno spinaczy jakichs smiesznych ... zobacz post chaplji w newsach ;) po et
Parent
na chuj ten mad
Parent
i am disappoint coach....
zajko is coach brother
Parent
so ban for both ?
Parent
It's only one person, not two :D
Parent
zajko is my brother, he using my tzac, i don't have computer for et, no mouse now, all broken bb et :)
Parent
becouse coach got low tzac id xD
Parent
it's Poland coach aka Poland coach, not zajko dickhead :XD
Parent
gj, next polak :x
sosji got a better aim than you ever had/will have without any need of a bot like those polaks lately do
Parent
love u m8 :*
Parent
coach hahaha
surprise a polak^^
no coz.
Rok 2012 rokiem debili ET
i to jeszcze nie wszyscy
Parent
znajdziesz sobie zajecie to tez pierdolniesz gre haha
Parent
sup with all this cheaters ;s
why POLAKS dont play alone their wars...all polask must play own league and own region cup...
me polak, me no cheater, you back off :(
Parent
Whatever
Every Newtalents are haxs. remember idiots !;D
i dont think so :-)
Parent
i'm polish low+ skilled new talent! :DD
Parent
Poland whaaaaaaaaaaaaaaaat
ARE U SERIOUS, POLAK AGAIN, WHAT THE FUCK
gowno mnie obchodzi jakis kolejny 16letni cheater, wypierdalac rly
pierdol sie cwelu
Parent
slabiutko cos
Parent
wiecej kurwa!
WIESIEK KURWA
wiekszosc ludzi gra na haxach teraz , a ludzie dalej sie tym przejmuja jak by to byla nowość:)
ZACZNIJ OD TEGO ZE NADAL SA LOW
nie no :D nie mowie ze coach jest low , ale prawda jest taka ze jak zaczyna sie ze wciagu tygodnia 40 osob dostaje bana:D to juz jest zle . Coach dobrze gra ale to jego brat haxowal akurat:P kiedys uczyl mnie grac:p wiec raczej taki zly nie jest:p
Parent
wiedzial, ze brat gra na haxach zapewne :D wiec mogl liczyc sie z konsekwencjami ;*
Parent
here it is http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3424143
And ban requested just have to wait
Parent
nie wiem po co ban na cb jak i tak tam nie gralem nie gram i nie bede grac ;DDD, coz za podnieta, nie gram w et ja pierdole ...
Parent
that's for sure not his only account
Parent
it is IP match but ask robaciek he have acces to the private cb section he will confirm
Parent
pewnie wiedzial:D nie bronie go:P poprostu uwazam ze to jest juz zalosne ze ktos robi taka drake ze ktos haxuje:) bo to juz nudne:D jest juz nawet nie oplaca sie zakladac journali albo postow;d ze ktos haxuje
Parent
spalil mi sie komputer, z deathaddera kabel poszedl wiec nie ma po co grac, tzac oddany we wlasciwe rece ;D. No jasne ze wiedzialem ze haxuje no ale wisi mi to ;). bb et ;d
Parent
na chuj mi sie tlumaczysz? no to wypierdalaj :)
Parent
hahaha a gdzie tu jest jakies skierowanie do Ciebie ? pierdol sie lamo, bo ciebie to bym bez haxow rozpierdolil :D i moge ci to udowodnic :)
Parent
reply do mnie :XDDDDDDDDDDD
Parent
smiesza mnie bany za haxy na publikach
smiem twierdzic, ze mam w dupie wasze busty bo ta gra jebie gównem i juz dawno nie zyje. A btw ktos; mi pokazal jak wlaczyc to gówno. 8DDDDDDDDDD
tak WIEC JEBAC, ET UMARLO.
srsly more cheaters!? I am getting mad over here!
jeszcze brakuje busta typu "wiesiek na haxach na pubie"
JESTEM FAJNY BO LAPNALEM RANDOMA NA HAXIE NA PUBIE, OFC = EGO +10
Back to top