Trivium need players for CGS Lan ! #2

Hello.

Poland[T] is looking for players for upcoming LAN in Cracow.

Only experienced and mature guys (2 medics + good rifle)

Lineup

Polandgnajjjda
PolandAnti
Polandsosji

PM me on #Trivium.LAN
Thanks
Comments
36
subak pixel robert i gracie
XD
subak i pixel są na czarnej liście lana, ja nie jadę chyba
Parent
subak i pixel maja wiele mask
rudy zmieni fryzure , subak zalozy kask i go nie poznacie
Parent
ja tobie moge ryj zmienic na beton jak chcesz, jedno strzalowcu;[
Parent
ale juz nie placz rudycwelu
Parent
rudy:XD heheheh, dobrze jojtku, nie bede;[ przepraszam
Parent
powiedz "r" <3 hahahahah XDXDXD
Parent
Pixel smash.
Parent
nie no gl chlopaki anti siema sosji gl gnajdzik mefik na lania grany bedzie
No obsraciek... is chance for points
#CracowGamespot PIOTR JANUSZ NIE PRZEJDZIE
Parent
Imbecyl glupszy od lizaka...
Parent
#CracowGamespot wyslij smsa na numer 7666 o tresci CWEL, aby zapisać się do konkursu i otrzymać możliwość odpowiedzi na pytanie KTO NIE PRZEJDZIE. Atrakcyjne nagrody do wygrania.
Parent
widac miekkim chujem byles robiony...
Parent
Ale to nie wszystko! Jeśli wyślesz smsa w ciągu najbliższych 15 minut, otrzymasz nagrodę gwarantowaną w postaci atrakcyjnego zestawu desek do krojenia!
Parent
lepiej dalbys olej z wlosow
kujawski z pierwszego tloczenia!
Parent
I niestety to nie jest właściwa odpowiedź, linie ciągle otwarte, czekamy na szczęśliwca, który poda prawidłowe hasło. Przypominamy pytanie : kto nie przejdzie?
Parent
niesluchowski robert jestes prymitywem lepiej wez sie do roboty bo mama i tata niebawem zamkna kurek z pieniedzmi i koniec sielanki bedzie...
Parent
I ponownie, nie jest to poprawne hasło! Niestety kończy nam się czas audycji, dlatego musimy podać tajemniczą odpowiedź:PIOTR JANUSZ. Tak jest proszę państwa, to PIOTR JANUSZ NIE PRZEJDZIE. Atrakcyjne nagrody czekają zatem na słuchaczy w kolejnej audycji już niedługo.
Parent
dummy radzio i andrzej :@
Good luck and have fun gnajda =)
y u kick roba
no kick happened, I'm just uncertain if going to lan (most likely not) so there was no point in me staying with lan team :)
Parent
roba is the stupidest form of the Polish scene
00:41.59 ( +brAhi ) no wiec wlasnie a krakow to bastion moich dobrych przyjaciol :D
00:42.16 ( +brAhi ) i powiem krotko lana moze nie byc XD
00:42.22 ( +brAhi ) z przyczyn technicznych
00:42.27 ( +brAhi ) wiec przemysl
00:42.30 ( +brAhi ) sobie wszystko :D
00:42.46 ( +brAhi ) za i przeciw
Parent
no admin no lan simple... Krech you with me as I meet you and you can count on call men vs men ... "cwel" August because of challenges notn
Po pierwsze primo get inglisz, bo ni chuja nie zrozumiałem o chuj ci chodzi. Po drugie primo <+brAhi> ja jestem cwel, a po trzecie primo-ultimo jeszcze nie dotarło, że nie jestem adminem CGS i najpewniej nie pojadę? :D a ty dalej nie masz wjazdu <3
Parent
No zglaszac sie chamy ;(
Polandj estes zerem robert w swiecie i nic nie osiagnales poki co, zalosny nowotworze na sumieniu rodziny. za ekranem jestes cwaniak i zgrywasz takiego bo stanac twarza w twarz bys nie potrafil ... tak wiec powiedzenie kozak w necie cipa w swiecie w twoim przypadku sprawdza sie w 100% . a hasla i propagande jakas siejesz tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze jestes typowa cipa bez twarzy i honoru ot tyle ode mnie i po raz ostatni publicznie napisze abys sie odpierdolil od mojej osoby nie zycze sobie abys co kolwiek pisal na moj temat. skonczylem.
Parent
nooo bo lvl 3 na pukawce to osiągnięcie :XD
Parent
mi chodzi o zycie tluku ... w zyciu jestes pan nikt... skoro twoje zycie opiera sie wylacznie na grze komputerowej i od czasu do czasu na piciu piwa z plastikowej butelki to wiesz...i skoncz ten whine bo ludzie tym wymiotuja juz maja dosc czytania tego belkotu
pozdro
Back to top