Czterech do gierek ET .pl

No to tak z powodu małej liczby zainteresowanych moją osobą oczywiście spodziewałem się tego jestem zmuszony do powiększenia polskiej sceny enemy teritiri o jeden zespół do którego potrzebowałbym:

- 4 Terrorystów, a w tym:

- miłych nie zmuszających do głębszych zastanawiań;
- godzina rozpoczęcia rozgrywania wojen o 19/19:30 punktualnie (nauczył mnie tego morfey);
- mających czas 3/2 razy w tygodniu do rozegrania dwóch wojen,
rozwijając ten wątek mowa tu o poniedziałku, wtorku i niedzieli;
- ogarniających grę bo ja nie wiem co się dzieje wokół mnie więc czasem trzeba krzyknąć.

Może być jakiś skilled medic, fops, revive medic i to chyba wystarczający powód żebyś to ty do mnie napisał.

Narazie to tyle więcej na pw lub najlepiej po 18 na ircu 6on6.et do gaffaza lub zerotrzydwakrec

Pozdrawiam całe ET jak i mojego serdecznego kolege z którym gram dwójki na low+.
Comments
13
He need 4 gays to wank-party.
Parent
ohh please... XD
Parent
GL GAFFAZI!
kazdej inicjatywie dazacej do obudzenia tej gry (min przez robienie nowych clanow ) mówię gl ^^
a potem i tak szukanie 6 merców do internala bo nie ma oppo :D
jak to :P sorry opo avi kazdy skill :D my sie nie boimy 3mania w respie xD
Parent
Szczere powodzenia :)
dzieki

widziales ta reklame fify 13? z messim
Parent
jestem gotów! pm ale czemu tak szybko te wojny ?:>
Na wojne nigdy za wsześnie! 6 lat temu wchodziło się na etpuba o 7 rano żeby powiększać k/r na botach.
U nas jest taki problem bo kolega do szkoly chodzi i czesto mu prad z pokoju zabieraja, wiec po co szukac merca do grania?

Powiadomię Cię o dalszym rozwoju projektu pt. dreamteam jakoś po niedzieli. Zresztą i tak jest małe zainteresowanie więc najpewniej pozostanie mi granie u boku morfeya i innych e-cweli (wasu) :>>> .
Parent
een bussie vol met polen
Back to top