[PL] Szukam chętnych do założenia klanu

Witam Serdecznie Wszystkich, tak jak w temacie... szukam chętnych do założenia klanu. Nie muszą to być osoby często aktywne w grze, a wręcz przeciwnie - głównie interesują mnie gracze ze skillem low----- którzy mieli długą przerwę w ET i aktualnie panoszą się po publicach. Nie mam też nic przeciwko osobom, które dopiero po przeczytaniu tego postu poczuli chęć powrotu do gry i są na etapie instalacji :) Jedyne czego wymagam od osoby zainteresowanej przyłączeniem się do klanu to kultury osobistej, wiek +18 oraz byłoby miło gdybym kojarzył tą osobę po nicku. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam, gienek :)
Comments
43
eug3n swirze co tam
aaa w sumie nic ciekawego, korzystając z nadmiaru wolnego czasu postanowiłem zainstalować sobie ET :D Poczułem jakąś wewnętrzną potrzebę założenia sobie klanu, a gdzie indziej mógłbym się zareklamować, jak nie na cf? :P Szkoda tylko, że strona uległa znaczącej zmianie, w moim odczuciu na gorsze ale to jest tylko moje subiektywne zdanie.
Parent
kopa lat !
Witam najlepszą rifle w Polsce :D
Parent
powodzonka :)
a gdzie Twój przyjaciel renok? :D
Parent
2k14 rokiem powrotów
i debiutów... oh wait
Parent
PHYZIC PSUJA ;(
Parent
Nie miałbym nic przeciwko :D niezależnie od tego jak inni to widzą, dla mnie nie ma drugiej takiej dobrej gry jak ET. Byłbym niezmiernie zadowolony, gdyby jak najwięcej osób postanowiło wrócić do aktywnego grania. Tyle miłych wspomnień łączy się z tą grą, że aż żal już definitywnie z nią kończyć. Mam cichą nadzieję, że któryś z moich dobrych znajomych z tej gry postanowi wrócić i będzie z kim pograć. A kto wie, czy w przyszłości jakiegoś baserace'a się nie zorganizuje :P
Parent
zdecydowanie nie ma tyle ludzi żeby bez spiny bejsa robić xD sceny nie ma, na EU też padaka jakaś, już to lepiej w RTCW wygląda
Parent
zauważyłem :D już sam fakt, że upload i wassabi reprezentują Polskę w 3v3 daję do myślenia :P
Parent
reprezentowali* upload wyłapał bana i ich wyjebali :D
Parent
ciekawe, który to już z kolei ban :D
Parent
chyba pierwszy
Parent
hahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha

o kurwa, Roba, to mi humor poprawiles :D i tak o jakies 5 lat za pozno.
Parent
a co Ty kurwa bez na cf robisz? o_0 odpuścili w końcu?
Parent
W twoim zdaniu brakuje chyba jakiegos rzeczownika.

Jesli chodzi ci o bany, to tylko tosspot mnie banowal. odpuscil et skonczyly sie bany.
Parent
kurwa racja, urwało "bana" gdzieś tam. coś Ty zrobił, że taki spokojny TosspoT baniki wlepiał?
Parent
wyliczylem ze zarabial 5k golda na kazdym ze swoich lanow. chyba cos w tym bylo, bo zajebal mi bana.

jebac cfela :D
Parent
podejrzewam, że więcej :P
Parent
tyle kultury, taktu i dobrego tonu, że zaraz zwymiotuję.
Parent
powodzonka :D stary :D
no no no, stary busted
Parent
nie przypominam sobie, żebym kiedyś był przyłapany na haxach :D
Parent
stary aka Romania Stary, rumuński cwelik ostatno bana wyłapał. inside dżołk by szkodnik
Parent
dziekuje Robercie!
Parent
Izi pizi lemon kurwa
Parent
bloodje też o swoim buście nie pamięta xd
Parent
powodzenia! ;)
>Powodzenia :)
eujen? :DD
gl eujen
Temat dalej aktualny :D
Back to top