akalaka patologia wraca xD

Hullo for everyone years later! Is somebody playing still from the old chest? Because don't I know whether to install and to launch the game? Farther the same as at one time did the scene fall flat?

greeting
Comments
31
patologia aka inea owner ;p
bondzur brahi
v54
jest plebs do rozjebania
Parent
tys patologie widzial
Vi3ri fajo xD ty jeszcze w to grasz? XD hmm sprawie mica to ts albo ventrilo nie wiem co teraz jest w modzie i napewno po głosie poznasz :P pozatym to konto powiązane z tamtym :P hmm ciekawe czy woozie i inny grają :P dizel widze ze coś pyka ale sb i exerty poszły w piach, jak patrzałem same no name zostałty :X
brahi jakiś irca jest czy dalej na #wolfpl 20 osób ? hmm vi3ri a konsi i ekipa daje jakies znaki czy tez znikli?
kiedys sie siedzialo na #orzel7 woozie czasem wejdzie na kanal konsi juz nie zaglada :D
wypierdalaj juz z tym udawaniem oldschoolowego gracza bo jestes jakims gownem ktory dowiedzial sie o et w 2012 roku XD
Parent
zamknij ta swoja ujebana morde karle jebany i idz pieprzyc dalej swoja niedorozwinieta matke
Parent
najgorszy comeback ever ty przyjebany biedą nieudaczniku
Parent
hahahahahahahhaahah hahahahahhahahahahahahahahaha Twoj stary u mnie zapożyczony jest wiec zważaj na słowa
Parent
jestes na emigracji w uk w wieku 27 lat wiec pozyczyc to sobie mozesz co najwyzej wesolych swiat
brzydze sie takim scierwem nara
Parent
juz skoncz pierdolic cioto ruchana
skonczylem pozdrawiam
Parent
nie zmęcz się od tego pisania bo jutro przez 12 h będziesz kontener rozładowywał
Parent
no nie bardzo :) kolejny jebany komunista po starych?
Parent
chyba wolałbym już być tym komunistą niż taką amebą intelektualną jak ty
Parent
to "pozdrów" tate za poglady ktorych cie smieciu nauczyl i idzcie razem strzelac w plecy robotnikom
Parent
ty jesteś za to udany jebany internetowy napinaczu powiedz mi to w twarz?i juz nie pierdol bo sorry ty jesteś uber high skilled i wgl. Pozdo i pozdrów mame. :*
Parent
na dominikanskiej cie chyba ostatnio widzialem gosciu
Parent
nie niema takiej opcji.
Parent
nie bylem tam w chuj czasu :D
Parent
nie każdy jak ty żyje na garnuszku starych i na nich żeruje cwelu tylko się garną do życia za swoje. pzdr dla mamy.
Parent
"kim ty kurwa w ogóle jesteś, pajacu" :D idealnie pasuje
Parent
myslalem ze to abso XD ale on to chociaz zabawny byl
Parent
idealnie pasuje to bolec w twojej dupie
Parent
no to ładnie się sypło chuj wie co z tego bedzie win8.1 nie zmienie hz w myszcze cfg trzeba zrobic no będziemy widzieć
Low+ max
Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest? Is somebody playing still from the old chest?
CHCIELISCIE WYDYMAC FREDA, TERAZ FRED WYDYMA WAS
ja pierdole kurwa spierdalaj
Back to top