swiruzz busted

HOI !

Just download and look at his wallhack skillzz.

swiruzz.avi

demos

yawn

demos from offi war
clear wh bibuy

song name: Hillary Duff - What dreams are made of
Comments
57
fuck, ban him
edit: haha, 1st for 1st time!
another polak busted
fuck polish guys,

WE WANT JOOF!
xDDDDDDDDDDDDDDDD

sw1ruz <3
clear

get headphones and remove the music
got a feeling he might have a hack since we (teh hacker clan KRP) lost to him :(
Downolad demos and get good headphones. http://www.speedyshare.com/375894576.html <- demos from LAN ggt2008 3v3. arto i was playing ET in 2003 and then i had long break after couple years i started again.. simple right? RLY guys download demos and get steelsound 5h some like that and watch this and don't write "ban him" etc. coz I bit u so hard :o look at this objective plz :)
U was noob on lan ggt2008, easy brackets, and FF was drunked, so stfu u retired hax
Parent
lol nothing on demos... just listen
Parent
so fuckin expected
Fantastic choice of music.
PLEASE LOOK AT DEMOS ...
lol he has low aim :SD
hes clear he played on a 3on3 lan with no admins

LOOK ON HIS LANS :<
LOOK ON HIS LANS !
Parent
JUST LOOK ON THEM
Parent
HIS LANS LOOK ON THEM !
Parent
HIS LANS

YOU KNOW WHAT TO DO !
Parent
it is not hard to run humanized aimbot @ lat, nC has special versions with aimbot only so ...
Parent
what's wrong in this sentence?
Parent
not mine
this avi is shit
first action i think u can hear guy @ ladder
second = :E ? wtf just brain
cba to check the avi but I've played vs him in various cupmatches and he is not more obvious than a regular polak
whiiiii another one BB!
sw1iruz nie ma sensu im odpisywac bo i tak to nic nie zmieni. Do wszystkich polskich krzykaczy( eu i tak ma nas gdzies) takie akcje to kwestia sluchawek + takie nady na froscie to raczej standard, a do autora tego posta : get life a nie placzesz po przegranym meczu
ty zamknij pizde dupolizie zajebany memberze for 1month pierdolony :O nie ja gralem tego meczu i nie ja to robilem wiec skoncz pierdolic jakies marne smuty. na swiruza juz 3 posty sa na xfire a chlopak z nikad sie pojawia , nikt go nie zna dziwne w chuj , senti tez na lanach byl a jednak wpadl kurwa wiec wypierdalaj na wies
Parent
zamknij pizde kolego placzesz ? liznoles dupke voilerowi i michatowi bo przegrali i im ego spierdolilo sie w dol ? skoro taki czarus z niego ze nagle sie pojawia to skad sie wzial w ET AllstarZ Poland ? : o i nie 3 posty tylko ten jest 5
Parent
proponuje zebys sobie pobiegal spocil pizde i sie uwalil u starej na jajach
Parent
ENGLISH PLX xddddd no woman no cry xD
Parent
xD tak robisz ze stara ? dziwne doswiadczenia ale nie skorzystam i jest to nie mozliwe a ty zaczerpnij troche swiezego powietrza bo dostajesz tu wypiekow przy pisaniu tego ...
Parent
nie moja wina ze masz ryj jak kot srajacy na pustyni
Parent
zarzuc jeszcze jakies haslo wejde na ts i bede swiecil
Parent
ode mnie koleszko sie odpierdol bo ja nie whinuje ze mnie zbil
Parent
twoim zdaniem ejstem nowy bo mam konto na cf od miesiaca? jesli tak to masz cos poprzestawiane, gram w et 4 lata wiec wypierdalaj, jebie mnie ile ma postów na cf odnosze sie tylko do tego demka, na ktorym nic nie widac. Nazywasz mnie dupolizem bo go bronie? no to powodzenia, a co do pojawiania sie znikad, teraz kazdy nowy gracz, ktory zagra dobre 2 mecze jest haxem, on przyejchal na lana i zbil, ale jak widac i to nie pomoglo, wiec mozesz mi wyjasnic co trzeba zrobic zeby udowodnic , ze sie czysto gra?
skoncz pierdolic .. stara cie nie karmila chyba tydzien
Parent
a sprawdzales mu odbyt na tym lanie?
Parent
ENGLISH PLoX
omg Ratio 40mb/min Oo ? that is fu***** joke imo xD
btw SWIRUZZ is good player, so gtfo from him :) and cu at lan xD
finally? Lol he has been clear hckr for ages
i dont believe this bust. Im specing his game on ggt Lan 2008 and he own wiesiek, wrobel and more polish stars. He play so hard on Lan so i just cant believe that bust. unexpected :x
btw. ogarnijcie sie troche ludzie typu mav bo tylko psujesz nam opinie na scenie eu.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
Parent
Który to juz bust w tym roku xDDDDDDD Kazdy nastepny gorszy od poprzedniego i wielu ludzi dlaej nie potrafi przegrywac. Jaka Polska jest biedna :<<<<< Nic dziwnego, ze na olimpiadzie nam nie idzie jak tam wystepuja wlasnie tacy ludzie.

mat' - jedziesz na lana? jesli tak to prawdopodobnie dostaniesz przepustke na stanie za plecami swiruza gdy bedzie gral i nawet pozwoli ci dotknac komputera ktory btw jest lanowy wiec chuj z nastepnego busta...

sw1ruz : nie odpisuj na busty tracisz tylko czas... podliczaj je sobie jedynie na profilu i pod koniec grudnia ustanowimy rekord do pobicia w 2009

cyA
Back to top