kvazz @ cc6 (video)

start watching at 0:30





kvazz <333
Comments
25
let's drink some voudka maybe.
A pussy intead of a dick. Am ai raight ?

:D
np for uf0l :DDDDDDDDDDDDDDDD
uf0l <3 :D
wow you guys are so anti-social, whose the camera man?
wtf at the end ;DDDD
@ cc6...... old...
lol i knew that polish people are stupid but are they really that stupid and ugly ? : - D
prettier than u frog eaters
Parent
but this guys isn't french at all :)

(proxy)
Parent
epic :D
shame on polish people.. sorry
can u explain why?
Parent
because they looks like homeless junky
Parent
because they just making fun ?
Parent
zlepione tluste wlosy, nieumyci, nie sluchdnie ubrani, przecpane oczy i zolte zeby
Parent
czyli juz wiem ze jestes z polskiej pedalowatej generacji lovelasow. chlopacy wcale nie wygladaja zle, a jezeli dla ciebie sa az tak odrazajacy znaczy ze musisz byc zajebistym pedantem i ciota, oraz lovelasem ktory codziennie zapierdala na solarium co mnie osobiscie zajebiscie bawi. cu @ rl life
Parent
na solarium? podstawowe zasady higieny pajacu by sie przydaly,a dbanie o siebie jak najbardziej pochlebiam
Parent
"zlepione tluste wlosy, nieumyci, nie sluchdnie ubrani, przecpane oczy i zolte zeby "

tylko ze ja tam zlepionych i tlustych wlosow nie widze, ubranie to styl i gust kazdej osobnej osoby, oczy moga miec przecpane poprzez imprezy albo cos innego, nie pierdol ze ty nigdy takowych nie miales, a zolte zeby to chyba masz ty. ogarnij sie lolu naprawde
Parent
That guy keep making useless and non-funny journals since he created an account here. (2 days)
suck my balls wanker
Parent
Back to top